ایران – خراسان رضوی  تلفن:09152946424 hamyarco.team@gmail.com

photo5807659493981533438.jpg

ارسال میکسر 500 استنلس استیل برای مشتری

ارسال میکسر 500 استنلس استیل برای مشتری

مقدمه

میکسر های استنلس استیل انواع مختلفی دارند که بر حسب نیاز شما قابل طراحی و ساخت می باشند. اولین موردی که برای سفارش یک میکسر استیل و یا مخزن استیل باید در نظر گرفت کاربرد آن هست. میکسر های استیل می توانند به صورت تکجدار و یا دوجداره و یا سه جداره باشند. که تعداد جداره ها برای کنترل دمای محیط داخل مخزن می باشد. این نکته حائز اهمیت هست که درون میکسر های تکجدار نیز کنترل دمایی انجام می شود اما هدر رفت بیشتری داردو همچنین در بعضی از فرایند ها نیاز به کنترل بیشتری وجود دارد که از جداره های بیشتری استفاده می کنند.

بعد از مشخص کردن تعداد جداره های مخزن باید حجم مخزن مشخص شود که بر حسب لیتر انجام می شود که می تواند از چند صد لیتر تا چند هزار لیتر باشد. به عنوان مثثال میکسر استنلس استیل با حجم 250 لیتر و یا میکسر استنلس استیل با حجم 2000 لیتر وجود دارد.بعد از آن باید تعداد ورودی ها و خروجی های میکسر مشخص شود که بسته به غلظت ماده و سرعت تخلیه و بارگیری انجام می شود.

میکسر 500 استنلس استیل

میکسر 500 استنلس استیل یکی از میکسر های پرکاربرد در صنایع می باشد. که توسط مجموعه همیار تیم طراحی و ساخته شده است. البته شما می توانید میکسر های استنلس استیل با حجم های دیگر را نیز در مجموعه همیار تیم ثبت سفارش کنید.
تمامی ماشین آلات مجموعه ما با استفاده از بروزترین متد روز دنیا طراحی و ساخت می شوند. و تمامی متریال مورد استفاده در ماشین آلات مرغوب ترین متریال موجود در بازار می باشد.

 

جهت تماشای محصولات به فروشگاه مراجعه فرمایید.

همیار تیم همیاری متخصص از دانشگاه تا صنعت

Category :

مکانیک

Date :

ژانویه 11, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

*