ایران – خراسان رضوی  تلفن:09152946424 hamyarco.team@gmail.com

photo5911247095774427389.jpg

ارسال دستگاه پرکن دو نازل سیلندر پیستونی

ارسال دستگاه پرکن دو نازل سیلندر پیستونی به تمام نقاظ ایران

مقدمه

شرکت همیار تیم سازنده و تولید کننده خطوط تولید مواد شوینده (دستگاه پرکن دو نازل سیلندر پیستونی). آماده همکاری با تولید کنندگان عزیز کشورمان می باشد.
دستگاه های مختلفی در مجموعه همیار تولید می شود. که این ماشین آلات به صورت مدون در حال بروزرسانی هستند.  تیم تحقیق و توسعه مجموعه همیر تیم به صورت مداوم بر روی این محصولات کار می کند.

محصولات ما شامل سه بخش عمده هستند که در ادامه در مورد انها صحبت خواهیم کرد.

گروه اول

اولین گروه ماشین آلات ما گروه ماشین آلات صنایع غذایی و صنایع مواد شوینده و بهداشتی می باشد که انواع خطوط تولید را از جمله خط تولید لبنیات و مایعاتی از قبیل شربت ها و عرقیجات را شامل می شود.همچنین مجموعه همیار تیم قادر می باشد تا خطوط تولید انواع مواد شوینده از جمله شامپو مایع دستشویی مایع ظرفشویی و سایر مواد شوینده و بهداشتی را در ظرفیت ها و تیراژ های مختلفی راه اندازی کند تا شما بتوانید علاوه بر کسب روزی باعث مشغول شدن جوانان و مهندسان عزیز کشورمان شوید.

گروه دوم

گروه دوم محصولات ما گروه محصولات مرغداری هست که شامل انواع تجهیزات مورد استفاده در این صنعت می شود از قبیل انواع جت هیتر های گازسوز و دو گانه سوز با سایز های مختلف انواع قفس های نگهداری مرغ و مرغ بلدرچین وسایر تجهیزات مشابه که در مرغداری ها استفاده می شود.

گروه سوم

گروه سوم محصولات ما شامل محصولات با تکنولوژی بالا می باشد از جمله انواع ماشین آلات cnc  از قبیل دستگاه های پرینتر سه بعدی و دستگاه های حکاکی و لیزر در سایز ها و توان های مختلف که به بازار عرضه می شود.

برای سفارش این ماشین آلات (دستگاه پرکن دو نازل سیلندر پیستونی) و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

جهت تماشای محصولات به فروشگاه مراجعه فرمایید.

Category :

مکانیک

Date :

ژانویه 17, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

*