ایران – خراسان رضوی  تلفن:09152946424 hamyarco.team@gmail.com

پرکن های سیلندر پیستونی مایعات غلیظ و نیمه غلیظ
پرکن های سیلندر پیستونی مایعات غلیظ و نیمه غلیظ یک از کاربردی ترین دستگاه های صنعتی مخصوص پرکردن مایعات غلیط و نیمه غلیظ می باشد. اساس کار این پرکن ها استفاده از حجم سیلندر برای بسته بندی مایعات می باشد و شما با استفاده از عملیات مکش درون سیلندر و دمش به درون بطری عملیات بسته بندی را انجام می دهید.
پرکن های سیلندر پیستونی مایعات غلیط و نیمه غلیظ انواع مختلفی دارند که بسته به نیاز شما قابل طراحی می باشند.
به عنوان مثال گرکن های سیلندری می تواند تک نازل دو نازل 4 نازل 6 نازل و بالاتر از آن طراحی و ساخته شوند. این پرکن ها بر حسب نیاز خط تولید شما می تواند به صورت خطی و یا روتاری ساخته شود. همچنین حجم خط تولید نیز می تواند از 50 سی سی تا 4 لیتر باشد.
مزیت استفاده از پرکن های خطی مایعات غلیظ در خطوط تولید
عموما زمانی از پرکن های خطی استفاده می شود که شما نیاز دارید تا بطری های مختلفی رو بسته بندی کنید پرکن های خطی مجموعه همیار تیم قادر می باشند تا با انجام تنظیمات اولیه به راحتی برای بطری ها مختلف قابل استفاده شود.
مزیت استفاده از پرکن های روتاری مایعات غلیظ
پرکن های روتاری عموما در خطوط تولید با تولید انبوه و سرعت بالا استفاده می شوند که فقط برای یک نوع مشخص از بطری طراحی و ساخته می شوند این دستگاه ها فصای کمتری را نسبت به پرکن های خطی اشغال می کنند و همچنین این امکان برای آنها وجود دارد که بر روی شاسی همین دستگاه ها عملیات درب گذاری و درب بندی انجام شود.
اما پرکن های خطی این امکان را ندارند و باید به صورت جداگانه دستگاه درب بند برای آنها طراحی شود. می توانید انواع مختلف ماشین آلات پرکن و درب بندی را از طریق فروشگاه مشاهده بفرمایید
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماشین آلات و مشاوره با ما در ارتباط باشید.
همیار تیم همیاری متخصص از دانشگاه تا صنعت

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

*