ایران – خراسان رضوی  تلفن:09152946424 hamyarco.team@gmail.com

راه اندازی و نصب انواع میکسر تک جدار و دو جداره سه جداره

شرکت همیار تیم با تجربه ی چندین سال در زمینه ی راه اندازی خط تولید انواع مواد غذایی و صنایع استیل می باشد. راه اندازی و نصب انواع میکسر تک جدار و دو جدار و سه جداره به عنوان یکی از تخصص های مجموعه همیار تیم شناخته می شود.

میکسر ها بر حسب کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

میکسر های تک جداره

این میکسر ها کاربرد های بسیار زیادی در خطوط تولید دارند. از جمله خطوط تولید صنایع غذایی صنایع شیمیایی و بهداشتی و ارایشی و سایر خطوط تولید. این نوع از میکسر ها با ظرفیت های مختلفی قابل طراحی و ساخت می باشند. که بسته به نیاز شما این امکان وجود دارد تا به صورت سفارشی طراحی شود. عموما بدنه های میکسر تک جدار از ورق های دو میلیمتر و بیشتر ساخته می شود و هر چه قدر که حجم بیشتری نیاز باشد باید ضخامت دیواره ها افزایش پیدا کند.

میکسر های دو جداره

میکسر ها سه جداره

به عنوان مثال حجم های مختلفی برای میکسر ها قابل تعریف می باشد از حجم 1 تن تا حجم 20 تن قابل تعریف می باشد که صخامت بدنه ی استیل و تعداد پایه های آن باید توسط تیم طراحی محاسبه شود که برای این کار با استفاده از نرم افزار های محاسباتی نیرو های وارد بر بدنه و پایه ها محاسبه می شود و حتی مقدار ورق به کار رفته به صورت دقیق محاسبه شده و با دستگاه های cnc برش می خورد و با دستگاه های نورد سنگین نورد کاری می شود.

مشاوران ما آماده ارائه بهترین راهکار برای شما هستند. و به صورت کامل شما را جهت راه اندازی خط تولید راهنمایی می کنند.
همچنین می توان انواع مختلف میکسر و مخزن را با متریال مختلف طراحی کرده و ساخت
همیار تیم همیاری متخصص از دانشگاه تا صنعت

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

*