ایران – خراسان رضوی  تلفن:09152946424 hamyarco.team@gmail.com

Digital_Healthcare-Provider-Pillo-Health-Nabs-USD11-Million-For-Its-Care-Management-Platform-scaled.jpg

پلاسما

.پلاسما

شبکه اجتماعی تخصصی پلاسما در زمینه پزشکی و سلامت به منظور انتقال دانش و تجربیات بین فعالین حوزه پزشکی و سلامت ایجاد شده است. این شبکه با در نظر گرفتن ویژگی‌های مناسب دیگر شبکه های جهانی، امکانات دیگری نظیر دسته بندی تخصصی، جستجوهای مرتبط با حوزه تخصصی، ابزارهای مناسب برای نظرسنجی و ایجاد گروه‌های خصوصی طراحی شده است. که در مرور زمان ابزارهای جالب و موثر دیگری نیز ارائه خواهد شد.

وب اپلیکیشن، اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن IOS پلاسما توسط مجموعه همیارتیم طراحی و پیاده‌سازی گردیده‌است.

تیم آی تی ما

مجموعه ما قادر می باشد تا شما را در راه اندازی انواع مختلف سایت: از جمله وردپرس و یا سایت های تخصصی. با قالب های فروشگاهی شرکتی و یا معرفی رزومه همراهی کند. و در تمام مسیر راه اندازی وارتقا سایت همراه شما باشد.

تیم تخصصی همیار تیم با سابقه چندین ساله در زمینه نگارش مقالات مربوط به سئو. بهینه ترین مقالات را برای سایت شما نوشته تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به بازدید بالایی رسیده و بتوانید جایگاه خوبی در بین رقبا پیدا کند. توجه داشته باشید که سئو یک امر زمان بر بوده و نیاز به حداقل 6 ماه زمان می باشد تا تاثیر کارهای انجام شده دیده شود.

همچنین در زمینه بازاریابی دیجیتال و یا دیجیتال مارکتینگ ما همراه شما هستیم. تا بتوانید با استفاده از تجربه تیم تخصصی ما به بالاترین سطح فروش رسیده و برای خود کسب درامد کنید. یک دیگر از توانایی های مجموعه همیار تیم طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن ios  می باشد.

کارشناسان اماده هستند تا شما را در جهت بر طراف کردن نیازتان راهنمایی کنند.

همیار تیم همیاری متخصص از دانشگاه تا صنعت

 

Client :

آقای دکترخلیل زاده

Date :

آوریل 21, 2019

Rating :