ایران – خراسان رضوی  تلفن:09152946424 hamyarco.team@gmail.com

8nen6wkiw9b31-scaled.jpg

طراحی قطعات صنعتی و تزیینی با استفاده از پرینتر های سه بعدی

ساخت دستگاه پرینتر سه بعدی

یکی از خدمات مجموعه همیار تیم علاوه بر ساخت دستگاه پرینتر سه بعدی، طراحی قطعات صنعتی و تزیینی با استفاده از پرینتر های سه بعدی است. امروزه یکی از روش های نوین ساخت قطعات پلاستیکی، طراحی و پرینت سه بعدی آن قطعه می باشد. که در ادامه بعضی از پروژه های انجام شده با پرینتر های ساخته شده گروه همیار تیم را مشاهده می کنید.

طراحی قطعات صنعتی پرینتر سه بعدی

پرینتر دیاکو ساخت گروه همیار تیم

سیستم کاری این پرینتر روش FDM می باشد که مرسوم ترین روش پرینت بوده . بدین صورت که با استفاده از اکسترودر موجود بر روی دستگاه فیلامنت را به صورت خمیری دراورده و بعد از آن به صورت لایه لایه پرینت قطعه را انجام می دهد. تا شکل کلی قطعه ایجاد شود. با استفاده از امکانات پرینتر سه بعدی دیاکو قادر هستید تا کیفیت ساخت قطعه را تعیین کنید.

 

طراحی قطعات صنعتی پرینتر دیاکو

پرینتر کیان ساخت گروه همیار تیم

در ادامه قطعات صنعتی ساخته شده با پرینتر سه بعدی را مشاهده می کنید . که با استفاده از پرینتر های سه بعدی مجموعه همیار تیم ساخته شده اند که از کیفیت بسیاربالایی برخوردار بوده و دقت ابعادی بالایی دارند.

قطعات ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی

طراحی قطعات صنعتی ساخت ایمپلر

ساخت ایمپلر

 

برج ایفل

ساخت برج ایفل

 

طراحی قطعات صنعتی ساخت گلدان تزیینی

ساخت گلدان تزیینی

با استفاده از پرینت سه بعدی قطعات صنعتی مختلفی قابل ساخت هستند. که در ابتدا شما باید طراحی این قطعات را در نرم افزار های طراحی از قبیل کتیا و یا سالیدورکس انجام بدین و بعد از آن قطعه مورد نظر را با استفاده از پرینتر سه بعدی بسازید.

همچنین می توانید محصول بروز تر مجموعه همیار تیم با نام پرینتر سه بعدی سورنا را از طریق لینک زیر مشاهده کنید. این پرینتر با استفاده از دو اکسترودر موجود قابلیت های بسیار زیادی را برای شما ایجاد می کند.  به عنوان مثال می توانید همزمان دو قطعه را با استفاده از این دستگاه تولید کنید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله معرفی پرینترهای سه بعدی  را مطالعه نمایید.

Category :

مکانیک

Client :

ارگان ها و اشخاص حقیقی

Date :

ژوئن 21, 2020

Rating :