ایران – خراسان رضوی  تلفن:09152946424 hamyarco.team@gmail.com

z4.jpg

سامانه هوشمند مدیریت پسماند اکو

سامانه هوشمند مدیریت پسماند اکو در راستای حفظ و حمایت از محیط زیست، و آسایش هربیشتر شهروندان عزیزاقدام به ایجاد برنامه ای هوشمند و ساده، جهت تسهیل در امور تفکیک و تحویل پسماند خشک از مبدا نمود. رسالت این سامانه ایجاد محیط زیستی سالم و زیبا برای شما شهروندان عزیز و ارتقا فرهنگ تفکیک زباله از مبدا می باشد.
شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از این اپلیکیشن به طبیعت و محیط خود کمک کنید و دنیایی بهتر برای خودتان بسازید.

تجزیه و تحلیل و پیاده‌سازی کامل زیرساخت سامانه هوشمند مدیریت پسماند اکو توسط مجموعه همیارتیم با تکنولوژی‌های نود و اوراکل صورت گرفت.

 

ویژگی‌های سامانه اکو:

تفکیک از مبدا

تنها راه حفظ محیط زیست از گزند آلاینده‌ها، مدیریت صحیح پسماند از طریق تفکیک و بازیافت است. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، باعث از بین رفتن منابع طبیعی می‌شود.

توصیه هایی برای تفکیک بهتر

اگر تصمیم گرفته‏ اید شما هم در چرخه سبز بازیافت نقشی داشته باشید باید زباله ‏های تر و خشک را از هم جدا کنید. برای مدیریت پسماند ها مواد قابل تجزیه را از سایر مواد جدا کنید.

پسماند تر و خشک

زباله خشک به تمام موادی اطلاق می‌شود که پوسیده نمی‌شوند. زباله‌های تر به تمام موادی گفته می‌شود که در مدت زمان کم در طبیعت به مواد معدنی و مغذی (کمپوست یا کود) تبدیل می‌شوند.

فیلم های آموزشی

ما در بخش آموزش ، فیلم هایی برای جداسازی بازیافت ، اثرات بازیافت بر محیط زیست ، کاهش آلودگی‌ها و در نتیجه بهتر شدن شرایط زندگی برای مردم ، و… را قرار داده ایم.

حفظ محیط زیست

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. بازیافت کاغذ اصلی ترین عامل حفظ محیط زیست کشور است.

تفکیک زباله ها

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.

 

Client :

مجموعه اکو

Date :

مارس 21, 2019

Rating :