ایران – خراسان رضوی  تلفن:09152946424 hamyarco.team@gmail.com

photo5908863552133903899.jpg

ارسال و ساخت میکسر پلی اتیلن

ساخت میکسر پلی اتیلن

( ساخت میکسر پلی اتیلن برای مشتریان ما، با کیفیت بسیار خوب در شرکت همیار تیم)
شرکت همیار تیم سازنده و تولید کننده خطوط تولید مواد شوینده آماده همکاری با تولید کنندگان عزیز کشورمان می باشد
محصولات ما شامل دستگاه های زیر می باشد که از قسمت فروشگاه قابل تماشا می باشد
انواع پرکن ها ی مواد صنعتی نیمه اتومات و تمام اتومات که انواع مختلفی دارند از جمله پرکن های سیلندر پیستونی با تعداد نازل های مختلف که بصورت روتاری و خطی طراحی و ساخته می شوند همچنین پرکن های سروو موتور که برای مایعات غلیظ و نیمه رقیق استفاده می شوند.
انواع میکسر های استنلس استیل که در سایز های مختلفی طراحی و ساخته می شوند که به سفارش مشتری می توان میکسر های مختلف با آلیاز مختلفی طراحی کرده و تولید نمود.
و میکسر های پلی اتیلن

ارسال ماشین آلات صنعتی

ارسال ماشین آلات صنعتی به اقصی نقاط کشور در مجموعه همیار تیم انجام می شود. میکسر های پلی اتیلن که عموما برای محصولات شوینده و کارواش استفاده می شوند. از لحاظ قیمت هزینه ی کمتری داشته و به عنوان میکسر اقتصادی از آن ها یاد می شود. که برای راه اندازی کارخانه با هزینه کم بسیار پرکاربرد بوده و توجیه پذیر می باشد.

انواع نوارنقاله با متراژ مختلف

نوارنقاله های تمام استیل یکی از دستگاه های جدانشدنی خطوط تولید صنایع غذایی و صنایع شیمیایی از جمله مواد شوینده می باشند.که در مجموعه همیار تیم به صورت تخصصی با متراژ های مختلفی طراحی و ساخته می شوند که می توانند سرعت تولید شما را افزایش داده و نیاز شما به کارگر را کاهش دهند.
انواع درب بند دستی واچاری با سایز مختلف

با استفاده از درب بند مجموعه همیار تیم قادر خواهید بود تا درب تمامی ظروف با سایز های مختلف را بسته و ظروف خود را اماده بسته بندی کنید.
انواع لیبل زن اتومات یک رو و دو رو و گرد زن

اولین مرحله ی بسته بندی لیبل زنی محصول هست که می تواند با استفاده از لیبل چسبان و یا با استفاده از لیبل شیرینگ این کار انجام شود.

همیار تیم همیاری متخصص از دانشگاه تا صنعت

جهت تماشای محصولات به فروشگاه مراجعه فرمایید.

Category :

مکانیک

Date :

ژانویه 5, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

*