شرکت همیار تیم درسال ۱۳۹۲ بطور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت , طراحی قالب وردپرس , طراحی سایت وردپرس , طراحی وب سایت , پوسته سایت , قالب استاتیک , قالب داینامیک , قالب وردپرس ,طراحی سایت شخصی , طراحی سایت شرکتی , فروشگاهی , دانلودی , تفریحی , مذهبی , خبری و … شروع کرد . همیار تیم  با بهره گیری از تجربیات حرفه ای خود و با همراهی نیروی انسانی مجرب در زمینه html ، css ، php، وردپرس، جوملا و سی ام اس های اختصاصی ، سئو ، گرافیک و … در نظر دارد با ارائه ی خدمات با کیفیت بالا و هزینه مناسب به مشتریان خود، رضایت کامل آن ها را جلب کند.

چرا باید همیار تیم را انتخاب کنیم؟

ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمی کنیم، همیار تیم به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان خود است. هدف ما رشد کسب و کار شما در بستر اینترنت و فضای مجازی است. در دیدگاه ما ارائه خدمات به مشتریان، یک فرآیند درازمدت، مناسب و سودمند برای دو طرف است. به همین جهت همواره سعی می کنیم بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم.
در سیستم های تولید شده توسط ما علاوه بر اینکه استانداردهای لازم در زمینه وب رعایت شده است، سادگی و کاربردپذیری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

همیار تیم چه خدماتی ارائه می دهد؟

ما در همیار تیم سعی می کنیم که هر آنچه یک کسب و کار اینترنتی برای بهبود وضعیت خود در فضای مجازی نیاز دارد را به او ارائه دهیم. خدمات اصلی همیار تیم عبارتند از:
طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی
سئو و بهینه سازی سایت
طراحی اپلیکیشن موبایل (اندروید و IOS)
بازاریابی در شبکه های اجتماعی
مشاوره و ارائه راهکار در زمینه بازاریابی اینترنتی

درباره ما

شرکت همیار تیم درسال ۱۳۹۲ بطور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت , طراحی قالب وردپرس , طراحی سایت وردپرس , طراحی وب سایت , پوسته سایت , قالب استاتیک , قالب داینامیک , قالب وردپرس ,طراحی سایت شخصی , طراحی سایت شرکتی , فروشگاهی , دانلودی , تفریحی , مذهبی , خبری و … شروع کرد . همیار تیم با بهره گیری از تجربیات حرفه ای خود و با همراهی نیروی انسانی مجرب در زمینه html ، css ، php، وردپرس، جوملا و سی ام اس های اختصاصی ، سئو ، گرافیک و … در نظر دارد با ارائه ی خدمات با کیفیت بالا و هزینه مناسب به مشتریان خود، رضایت کامل آن ها را جلب کند

راه های ارتباطی با همیار تیم

  • تهران , بلوار کشاورز بین بیمارستان آریا و بانک ملی , پلاک 196
  • 88956075 - 88985273 - 88761427 - 02191004142
  • info@hamyarteam.com
  • www.hamyarteam.com